credits: Wszystkie elementy zawarte w nagłówku pochodzą z zestawów autorstwa Marta Van Eck Designs http://martavaneck.blogspot.com/

czwartek, 10 stycznia 2013

Urodzinowa dla Madzi

Kartka urodzinowa powstała na podstawie tego kursu --> klikNieco zmodyfikowałam go, użyłam zamiast prezentowanej mgiełki na tło - strukturalnej pasty akrylowej. Po przyklejeniu literek  na tekturkę naniosłam farbę palcami, rozmazałam nieregularnie na powierzchni przez co tło zostało rozbielone.
Tam gdzie umieściłam napis - pasty naniosłam więcej. Litery odklejałam w momencie gdy farba była nie do końca zaschnięta.Na mojej kartce pojawiły się też chorągiewki i motylki, bo tak naprawdę kartka była bardzo surowa. Motyle ozdobiłam brokatem w kleju i  podkleiłam pianką 3d. Wszystkie warstwy, łącznie  z bazą umieściłam na piance. Wzbogaciłam również przeciwlegle rogi perełkami w płynie

Jestem bardzo zadowolona z osiągniętego efektu. Co prawda nie jest to kartka w 'moim 'stylu ale czas coś zmienić i nauczyć się czegoś nowego. Nareszcie znalazłam sposób na moje pasty akrylowe, na które do tej pory nie miałam pomysłu.
Kartkę zgłaszama na #3wyzwanie 13@arts "Na biało i perłowo"  
6 komentarzy:

 1. Śliczna! To tło wyszło niesamowicie! Poproszę o więcej takich modyfikacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe tło i podoba mi się pomysł z literkami. Całość śliczna i oryginalna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna karteczka, a najbardziej podoba mi się ten patent z napisem na rozmazanej farbce :) Dziękuję za udział w wyzwaniu 13arts :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kartka ogromnie mi się podoba, jest niepowtarzalna i wyjątkowa ! Bardzo dziękuję za udział w wyzwaniu 13@rts.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Boska kartka!!! Nietuzinkowa! Dziękuję za udział w wyzwaniu 13arts:*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)