credits: Wszystkie elementy zawarte w nagłówku pochodzą z zestawów autorstwa Marta Van Eck Designs http://martavaneck.blogspot.com/

piątek, 29 stycznia 2010

Po raz pierwszy ->efinka:mbabka

Odkrywam tajniki scrapowania. Pewnie potrwa to lata świetlne,  bo wiele przede mną wiedzy do zdobycia... dopiero niedawno dowiedziałam się co to ATC a tu od razu WYMIANA... zabawę zaproponowała Rybiooka na blogu Scrapujących Polek - moją parą do wymiany została efinka.
Wysłałam swoje z dusza na ramieniu, bo to dopiero moje początki, bardzo nieudolne ale stworzone z serca, bo i temat z nim związany : 'Miłość'


Otrzymałam przepiękne... bardzo wymowne i eleganckie !Dziękuję Ci efinka za cudowny prezent, w który włożyłaś tyle serca i energii, bo wiem, że owo ATC przechodziło dość oryginalny test - dziecięcej zabawy w podjazd :) Pozdrawiam pomysłowego Synka  a Tobie, jeszcze raz dziękuję!!!

3 komentarze:

 1. Cieszę się że dobrze się bawicie, dla mnie też to świetna zabawa :)
  Podjazd jest bardzo intrygujący ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taki podjazd to nie byle co :P

  OdpowiedzUsuń
 3. oj, tak, tak, moje dziecię uwielbia wszystko co na moim biurku... z pozoru zwykłe ATC a ile zabawy, resoraczki miały podjazd i zjazd z ''mośtu''... i taka to była historyja krótka :)

  Dziękuję za pierwszą i naprawdę udaną wymianę

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)