credits: Wszystkie elementy zawarte w nagłówku pochodzą z zestawów autorstwa Marta Van Eck Designs http://martavaneck.blogspot.com/

sobota, 2 kwietnia 2011

Podziękowanie, tajemice i kilka słów wyjaśnienia oraz chwalę się...

Nie było mnie dość długo, nie odwiedzałam ulubionych blogów, a jeśli wpadłam to na małą chwileczkę... Tak więc mam wiele zaległości, które spróbuję nadrobić.

Przede wszystkim chciałabym podziękować Edycie - Dysiaczkowej, która obdarzyła mnie pięknym upominkiem - kolczykami z bursztynem.


A oprócz tego otrzymałam od niej wyróżnieie, które jak zwykle cieszy ale i czuję się nieco zakłopotana, co z nim zrobić Dlaczego? Podziękować należy a więc dziękuje serdecznie ale... nie lubię wszelkiego rodzaju łańcuszków' nawet jeśli to sposób na dobrą zabawę. Mam nadzieje, że Dysia mi wybaczy i to, że nie przekażę tego dalej a tajemnice zachowam dla siebie. Bo cóż to za kobieta bez tajemnic ;)

A podczas mojej nieobecności: walczyłam z praniem, spędzałam długie godziny na prasowaniu, zdarzyło mi się, że coś upichciłam, wywiązywałam się pilnie z przyjemności bycia mamą czytając tony bajeczek, rozdając tysiące buziaczków, wściekając się na rozrzucone klocki i nieuprzątnięte auta oraz wywiązywałam się pilnie z obowiązków służbowych i ...oddawałam się mojej ulubionej czynności...'scrapkowaniem'.

A oto efekty moich działań:


Są to winietki, które dołącza się do woreczków ze słodyczami, które wręcza się gościom biorącym udział w uroczystości - tu Komunijnej.
Nie za bardzo wiedziała jak do tego podejść, bo ani nie widziałam owego woreczka (podobno tiulowy), ani nie spotkałam się z takim obyczajem. Tak więc nie wiedząc w zasadzie nic powstało takie coś ;)


I jeszcze jaja... całe mnóstwo jaj...

Najbardziej dumna jestem z kwiatków szydełkowych, w których robieniu nabieram wprawy. W planie mam stworzenie jaja - karczocha. Może mi się uda!
Pozdrawiam

2 komentarze:

  1. Rany Kota... ale jaja Cudne....
    winietki widzialam... ale bez slodyczy.. ot takie tylko karteczki w formie podziękowań...
    Fajnie że działasz... te realne scrapowanie pewnie barrrdzo przyjemne:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne prace i kartki komunijne bardzo mi się podobają, bo takie subtelne, a jajeczka to po prostu cuda i kartki świąteczne jak się patrzy. masz dar i zdolności manualne a przy tym dużo dobrego gustu. pozdrawiam całą Rodzinkę bardzo serdecznie. Lotka

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)