credits: Wszystkie elementy zawarte w nagłówku pochodzą z zestawów autorstwa Marta Van Eck Designs http://martavaneck.blogspot.com/

czwartek, 25 października 2012

Filiżanka


Moja 'herbaciana' kartka z filiżanką (kolory czarnej herbaty i zółty - cytryna) powstała na wyzwanie na SP pt. Na jesienne chłody.
Jako tło wykorzystałam opakowanie po elementach do scrapbookingu. Piękne słoneczniki to prezent od Ani a koronkowe wykrojniki od Coloriny.  Dziękuję Wam Dziewczyny!
 Umieściłam zawieszkę, która idealnie tu pasuje. Filiżankę ( grafika ) ozdobiłam perełkami w płynie. Wygląda niczym porcelanowa, choć foto tego nie oddaje.
Zgłaszam na perłowe wyzwanie Silesian Craft
Złotą szklaną kropelkę celowo umieściłam na filiżance. Ma ona imitować herbatę, która spływa po filiżance. No i nie ma żadnego napisu, bo to już drugie 'dietetyczne' wyzwanie na Smile and Scrap.Kartkę tę można sprezentować z każdej okazji..

8 komentarzy:

 1. Lubie kartki w ciemnych koloroch z kontrascikiem...cudna...pozdrawiam:~)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Cudna to za mało powiedziane! Dopracowana w każdym detalu,Te perełki i damask tworzą niesamowity szyk i elegancję! Wielki szacun Martuś!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się połączenie czerni i szarości z żółcią, A perełkami w płynie stworzyłaś piękny efekt. Świetna praca!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna! Coś mi się czuje , że ponownie uśmiechnie się do Ciebie szczęście - powodzenia ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. ale to jest piękne!!!!!! No po prostu szok!!!!!!! Elegancja i co tam jeszcze chcesz!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniała filiżanka, pięknie dobrane wzory i dodatki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne połączenie kolorystyczne, wygląda rewelacyjnie!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)